Agnieszka Piasecka 727-538-4171 Polski Prawnik, Polski Adwokat Tampa Bay

Agnieszka Piasecka, Polski Prawnik, Polski Adwokat Tampa Bay

813-786-3911

727-538-4171

Agnieszka Piasecka jest polskim prawnikiem  uprawnionym do praktyki prawa w Tampa Bay

Agnieszka “Aga” Piasecka jest polskim prawnikiem  uprawnionym do praktyki prawa na Florydzie i w Polsce. Agnieszka Piasecka ma ponad 18 lat doświadczenia prawniczego i dwa dyplomy prawa. Agnieszka uzyskała Doktorat Prawa z wyróżnieniem w Stetson University College of Law na Florydzie oraz Magistrat Prawa z wyróżnieniem na Uniwersytecie Jagiellońskim w Polsce. Agnieszka Piasecka studiowała również Prawo Międzynarodowe na Uniwersytecie w Tilburgu, w Holandii. Agnieszka mówi biegle po polsku, po angielsku oraz po włosku i może pomóc Ci w rozwiązaniu problemów prawnych w Tampa Bay.

Testamenty, Trusty, Imigracja, Rozwody, Polski, Adwokat, Prawnik, Tampa, Floryda, USA, Agnieszka, Aga, Piasecka

Mecenas Agnieszka Piasecka zajmuje się między innymi następującymi sprawami:

  • Mandaty / Wykroczenia Drogowe

Po BEZPŁATNĄ pierwszą konsultację zadzwoń na:

Attorney Agnieszka Piasecka Contact 

727-538-4171 

813-786-3911 

303-475-7212

Polski, Adwokat, Prawnik, USA, Agnieszka, Aga, Piasecka, Avvo, Reviews

Attorney Agnieszka Piasecka’s Avvo Reviews

https://www.avvo.com/attorneys/33760-fl-agnieszka-piasecka-4581259/reviews.html

Polski, Adwokat, Prawnik, USA, Agnieszka, Aga, Piasecka, Reviews

Attorney Agnieszka Piasecka’s Client Reviews

https://piaseckalaw.com/reviews

Polish Attorney, Lawyer Tampa Bay

Agnieszka “Aga” Piasecka was born in Poland, graduated from Law school in Poland and in the United States and speaks fluent Polish, English and Italian. Aga Piasecka, Esq. obtained her Juris Doctorate Cum Laude from Stetson University College of Law in Florida and her Masters Degree in Law with Honors from Jagiellonian University in Poland. She also studied International Law in Holland. Attorney Aga Piasecka is a licensed attorney / lawyer in Florida and in Poland with more than 17 years of combined legal experience in Poland and the USA and two Law Degrees. She is fluent in Polish, English and Italian and can assist you with your legal needs in Tampa Bay.

Attorney Piasecka’s Areas of Practice Include:

  • Business Entities Formation
  • Landlord-Tenant Disputes / Evictions

For a FREE consultation in Polish, Italian or English please call:

813-786-3911   

727-538-4171

Agnieszka Piasecka, Polski Prawnik, Polski Adwokat Tampa Bay

Tampa Polski Adwokat: http://www.TampaPolskiAdwokat.com

Polski adwokat w Tampa Bay, Agnieszka Piasecka, urodziła się i wychowała w Polsce i uzyskała swój pierwszy dyplom prawa z wyróżnieniem na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Na Florydzie Agnieszka uzyskała doktorat prawa z wyróżnieniem na Stetson University College of Law. Agnieszka mówi biegle po polsku i oferuje bezpłatną pierwszą konsultację prawną. Więcej informacji o tematyce polscy prawnicy / polscy adwokaci w Tampa Bay można znaleźć klikając na poniższy link: 

Polski Prawnik Tampa: http://www.PolskiPrawnikTampa.com

Polski prawnik w Tampa Bay, Agnieszka Piasecka, urodziła się i wychowała w Polsce i uzyskała swój pierwszy dyplom prawa z wyróżnieniem na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Na Florydzie Agnieszka uzyskała doktorat prawa z wyróżnieniem na Stetson University College of Law. Agnieszka mówi biegle po polsku i oferuje bezpłatną pierwszą konsultację prawną. Więcej informacji o tematyce polscy prawnicy / polscy adwokaci w Tampa Bay można znaleźć klikając na poniższy link: 

Polish Attorney Tampa / Polski Prawnik Tampa/ Polscy Adwokaci Tampa / Polski Prawnik Tampa / Polski Adwokat w Tampa Bay: http://www.PolishAttorneyTampa.com

Polish Lawyer Tampa / Polscy Prawnicy Tampa / Polscy Adwokaci Tampa / Polski Prawnik Tampa / Polski Adwokat w Tampa Bay: http://www.PolishLawyerTampa.com

Polish Tampa / Polska Tampa: http://www.PolishTampa.com

Divorce Immigration Tampa/ Polski Prawnik Rozwodowy i Imigracyjny w Tampa Bay: http://www.DivorceImmigrationTampa.com

Jeżeli poszukujesz polskojęzycznego prawnika imigracyjnego w Tampa Bay lub w okolicach Tampa Bay, Floryda, kliknij poniżej. Polski prawnik w Tampa Bay, Floryda, Agnieszka Piasecka, mówi biegle po polsku i może pomóc Ci w sprawach imigracyjnych, w tym w uzyskaniu wizy, zielonej karty oraz obywatelstwa oraz w innych sprawach prawnych. Polscy prawnicy / polscy adwokaci w Tampa Bay:

Polski Adwokat Tampa Floryda: http://www.PolskiAdwokatTampaFloryda.com

Attorney Aga Piasecka your Polish Lawyer serving Tampa Bay, Florida

Attorney Agnieszka Piasecka’s Law Office is conveniently located near Tampa / Tampa Bay, Florida and can assist you with your legal matters in all Tampa courts.

Kancelaria adwokacka Agnieszki Piaseckiej zlokalizowana jest w Tampa Bay na Florydzie. Polski adwokat Agnieszka Piasecka może pomóc Ci w problemach prawnych na Florydzie i w okolicach Tampa Bay. Polski prawnik w Tampa Bay, Agnieszka Piasecka obsługuje klientów na całej Florydzie (na przykład Largo, Clearwater, Seminole, New Port Richey, Hudson, Spring Hill, Oldsmar, Palm Harbor, Dunedin, St. Petersburg, Pinellas Park, Tampa, Brandon, Riverview, Sarasota, Bradenton, North Port, Fort Myers etc.)

Polski Prawnik Adwokat Agnieszka Aga Piasecka Law Tampa Bay GIF

Office Location, By appointment only

Office Location, Polski, Adwokat, Prawnik, USA, Agnieszka, Aga, Piasecka